Zabezpečení objektů

""

Provádíme instalace zabezpečovacího systému od firmy Jablotron, který je komplexním řešením nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu.

Systém JABLOTRON 100

Systém JABLOTRON 100

Zcela nový alarm JABLOTRON 100 s převratným systémem ovládání je komplexní řešení nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu. Jedná se o profesionální zabezpečovací systém striktně vyžadující odbornou instalaci proškolenou montážní firmou.

Zobrazit více

 

Sběrnicové prvky

Sběrnicové prvky

Detektory určené k detekci kouře, detekci požárního nebezpečí v interiéru obytných nebo obchodních budov a k indikaci úniku hořlavých plynů. Senzor detekuje všechny typy hořlavých plynů (zemní plyn, svítiplyn, propan, butan, acetylén, vodík, atd.)

Zobrazit více

 

Bezdrátové prvky

Bezdrátové prvky

Bezpečnostní systém se skládá ze zabezpečovací ústředny DSC, jedné nebo více klávesnic, různých detektorů, senzorů a kontaktů. Ústředna je umístěna mimo hlavní přístupovou cestu v některé vhodné místnosti objektu.Kovová skříňka obsahuje elektronický systém a záložní baterie.

Zobrazit více

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich osmi pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.

Co o nás říkají klienti

Mudr. Daniel Macík