Co o nás říkají klienti

Služby firmy AUTO EL SYSEL využíváme od roku 1994. Byli a jsme s nimi vždy spokojeni na 100%. Ať už se jednalo o autohifi, zabezpečení, satelitní navigaci a knihu jízd, mobilní telefony a služby, polepy fólií, tažná zařízení, střešní nosiče, atd., vždy jsme obdrželi fundované rady, osobní tipy a bylo nám vše kvalitně namontováno a následně promptně odstraňovány jakékoliv „mouchy“. Firmu AUTO EL SYSEL mohu doporučit a také doporučuji všem svým kamarádům a známým, protože vyznává stejnou filozofii prodeje a servisu jako my při prodeji a servisu zahradní techniky, nářadí a dílenských potřeb a tou je SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK.

Petr Šmejkal – jednatel B TECHNIK s.r.o.

Již přes 20 let firmu znám. Postupně jsem svůj a rodinný vozový park svěřoval do její péče. Jsem zákazníkem firmy od doby, co se u nás začaly používat mobilní telefony. Parta odborníků a dvě usměvavé dámy v Auto El Sysel ví, jak zákazníkům pomoci k jejich spokojenosti. To mohu jen potvrdit a doporučit.

Jaroslav Voborný - Autonosiče, autoboxy BONA

Rád bych vám poděkoval za opravu vytápění sedačky u řidiče a upřesnění závady u vyhřívání vnějšího zrcátka v mém voze VW Passat dne 18.1.
Váš přístup vzít vše jako reklamaci mě velmi mile překvapil.
Přesto znovu navrhuji uhradit vám pracovní čas opravy - stačí když mi mailem pošlete částku a číslo účtu, uhradím obratem.
Přeji vám hodně zdaru v podnikání,

Martin Kubíček

Martin Kubíček

Dobrý den pane Sysel,

ano, vše bylo a zatím i funguje podle mých představ. Dokonce mě vaši zaměstnanci překvapili nápaditostí, ochotou a vstřícností, snahou o dialog a realizaci mých přání. Do jednoho bez rozdílů. Práce se zdá perfektně odvedená. Jsem velmi spokojen. 

Mudr. Daniel Macík

Dobrý den paní Syslová,

děkuji Vám za perfektně výkonnou práci. 

 

S pozdravem I Věžnik 

Ivo Věžník

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich osmi pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.